Restauracja i Bar

 
Skosztuj naszej

domowej kuchni

Restauracja motelu jest otwarta na obiady oraz kolacje w godzinach od 14:00 do 22:00 każdego dnia - zarówno dla Gości motelu jak i Gości z zewnątrz. Śniadania serwujemy w bufecie w godzinach od 6:00 do 10:00 rano.


Coś niecoś o tym, co serwujemy…

W menu naszej restauracji znajdziesz dania kuchni polskiej z elementami kuchni śląskiej. Nie zabraknie więc takich pozycji jak pieczonej golonki z zasmażaną kapustą, czy rolady śląskiej z kluskami i modrą kapustą. Dla tych, którzy lubią jeść nieco lżej mamy propozycje ryb i sałatek. W naszym menu znajdują się również propozycje dla dzieci – domowe pierogi czy placki, jak i również uwielbiana przez najmłodszych pizza.

Smacznego !
Zrelaksuj się...

w naszym

Barze

Nasi barmani spełnią każde Twoje płynne życzenie! 🙂


GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Czwartek: 15:00 – 22:00
Piątek: 15:00 – ?
Sobota: 13:00 – ?
Niedziela: 13:00 – 22:00

REZERWACJE
Telefoniczne: (32) 790-53-09


Co oferujemy?

Nasz bar wyposażony w przeróżne alkohole, likiery, syropy, puree oraz soki owocowe, daje nam możliwość spełnienia każdego Twojego płynnego życzenia! W karcie menu znajdziesz między innymi drinki bezalkoholowe, drinki klasyczne oraz nasze specjały- koktajle klubowe… Dla tych, którzy nie lubią za dużo mieszać, proponujemy szeroki wybór win, piw oraz mocniejszych alkoholi z całego świata. Naszym Gościom oferujemy także napoje gorące, jak herbaty różnego rodzaju oraz pyszne kawy.

Co weekend, w piątki i soboty od 21:00 w naszym lokalu odbywają się imprezy taneczne w klimacie lat 80’tych i 90’tych oraz disco, zatem zapraszamy nie tylko do próbowania różnorodnych koktajli, ale także do świetnej zabawy!